• SEANCA TE ASTROLOGJISE

  SEANCA TE ASTROLOGJISE

  SHUME SHPEJT DO TA PUBLIKOJ OFERTEN PER SEANCE PSIKOLOGJIKE, ASTROLOGJIKE DHE LETRA TAROT, TE GJITHA NE NJE ORE KOHE ME ANE TE SKYPE APO VIBER, SIPAS MARREVESHJES ME JUVE. CMIMI DO TE JETE I PERSHTATSHEM PER KERKESAT TUA.
 • ASTROLOGJI DHE LETRA TAROT

  ASTROLOGJI DHE LETRA TAROT

  ASTROLOGJIA E KA NJE TE MIRE, POS TJERASH: KUR TE THUHET SE DO TE NDODH DIQKA MIRE, NENVETEDIJA JOTE I MBLEDH TE GJITHA FORCAT TA REALIZOJE ATE. KESHTU QE FOKUSOHUNI VETEM NE GJERAT E BUKURA TE JETES. PJESA TJETER MUNDOHET VETEM TE JU NDALOJ QELLIMIN TUAJ PER TE CILIN EDHE JETONI.
 • KESHILLA PSIKOLOGJIKE

  KESHILLA PSIKOLOGJIKE

  ME PERVOJEN 15 VJECARE NE KONSULTIME PSIKOLOGJIKE, JU MUND TE MERRNI NJE PASQYRE TE QARTE TE GJERAVE TUAJA QE JU RRETHOJNE.
 • PARASHIKIMI ME LETRAT TAROT

  PARASHIKIMI ME LETRAT TAROT

  PARASHIKIMI ME LETRAT TAROT. KONSULTIME TE DREJTPERDREJTA ME JUVE, LIDHUR ME PYETJET DHE BRENGAT TUAJA. GJENI PROBLEMIN, TEJKALONI ATE, MOS U NDALNI NE GJERAT QE JU JAPIN ENERGJI NEGATIVE.

MESONI TE ARDHMEN E FEMIUT TUAJ

MESONI TE ARDHMEN E FEMIUT TUAJ

Mesoni te ardhmen tuaj me ane te letrave Tarot. Beni pyetjet tua sa me te thella dhe specifike, per te arritur te pergjigjjet intuitive me te pershtatshme.

CFARE ESHTE MARTESA JUAJ?

CFARE ESHTE MARTESA JUAJ?

Mesoni detaje rreth raportit tuaj martesor, femijeve tuaj, familjes se gjere, bukurive qe mund te sjellin ato.

(more…)read more →

DASHURIA ME DIKE TJETER

DASHURIA ME DIKE TJETER
 1. 1
  Harta Natale
  Template Builder is a built-in tool that lets you create custom page templates to use with your pages or posts. You are free to edit the default templates or create a new one as you wish. Creating custom templates never been easy like this!
 2. 2
  Tranzitet e planeteve
  RT-Theme 17 has been designed to fit screens of all popular devices such as tablets, smart phones and regular computers. You can test it by resizing your browser window.
 3. 3
  Letra Tarot
  You can select a different font type, font size and font color  for headings and texts of your home page custom posts. Remember, you can also use these custom content boxes in any page. You can also change the backgrounds and headers of all individual contents. Check the admin panel screenshots to get more idea about these amazing tools.

 4. 4
  Parashikimi i te ardhmes

  Product showcase

  This tools driven by the custom post types and taxonomies of WordPress. You can also use it for your another services such as tour itineraries, rent a car, hotel presentation etc. RT-Theme framework lets you change the “products” and “product” permalinks easily.

   

  Flexible Portfolio

  You will have too many options to publish details about your works with the custom portfolio posts of RT-Theme 17.

 5. 5
  Pershtypjet tuaja

  RT-Framework offers a rock solid theme back-end with tons of useful tools and options. Check the admin panel screenshots to get more idea..

Do you still need more reasons to buy!

01 Sep 2014
September 1, 2014

Nr. i telefonit per Horoskopisot.net

0 Comment

049 33 42 42 1. Se pari mi dergoni shenimet (qe ta pergadis informaten tuaj) 2. Pasi ta beni mbushjen ne numrin 049 33 42 42 3. Une ju dergoj informatat ne email me konsulte online nepermjet faqes se facebook ose me ane te telefonit nese jeni te interesuar te thirrni. Ju mirepresim read more →

Apo te mos i tregosh me kend ke qene ne lidhje para tij? apo nese ke pas ndonje afere te shkurter qe nuk ka qene shume e vlefshme sa ta permendesh Apo me mire te themi kur mundesh ti thuash gjerat haptas? Ne kete rast eshte veshtire ti tregosh mashkullit keto gjera, sepse lendohemi si.. read more →

24 Jun 2014
June 24, 2014

Xhelozia ne martese – pse ndodh?

0 Comment

Si vjen xhelozia ne martese Prej femres edhe pse ajo e perjeton. Tash ti deshiron qe te kenaqesh me burrin, por nuk e shpreh ate pune me fjale dhe ai nuk e din sakte se a eshte duke bere mire qka po ben. Pastaj ai fillon te mendoj se ti je duke mshef diqka, apo.. read more →